Marketing

Szeroko pojęty marketing jest równie ważny w procesie produkcji jak surowce, formulacje i technologie konfekcji. Do marketingu podchodzimy bardzo szeroko. Już na etapie tworzenia pomysłu na produkt jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić analizy wśród setek tysięcy odbiorców suplementów i odżywek, czy produkt ma szansę na odpowiednią sprzedaż. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych inwestycji i maksymalizować zwrot z zainwestowanego kapitału.


Obok analiz mocny nacisk kładziemy na odpowiedni przekaz i korzyści, które produkt dostarcza klientom. Odbiorca liczy na jak najlepszą korzyść ze stosowania suplementu, więc trzeba podejść do tego zagadnienia z najwyższą starannością.


Na koniec nie mniej ważne - wygląd i sposób podania produktu. W obecnych czasach, przy tysiącach propozycji produktowych, odpowiednie podanie i design opakowania są bardzo istotnymi elementami wyróżniającymi produkty od konkurencji. Nasi graficy i designerzy pozwolą tworzyć produkty, które będą wybierane przez konsumenta.

 

Taki jest nasz wspólny cel.